آهنگ رسوا از هیچکس متعلق به آلبوم مجاز می باشد که جدید ترین آلبوم وی است. در این مقاله قصد داریم به صورت کامل راجع به این آلبوم و نحوه ی دانلود آلبوم مجاز هیچکس و همچنین اولین ترک آن یعتی رسوا به صورت کامل صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

  • اینستاگرام هیچکس

آلبوم جدید هیچکس مجاز

پس از شش سال انظار چندی پیش آلبوم جدید هیچکس در تاریخ 12 اسفند سال 1398 سروش لشگری خبر انتشار آلبومش را داد. وی یکی از بزرگ ترین خوانندگان رپ فارسی می باشد و به ادعای خودش جزء اصلی ترین مهره های رپ رو جهت دهنده به این سبک در ایران می باشد. از همین رو بسیاری او را پدر رپ فارس می دانند. وی تاریخ انتشار آلبوم مجاز را 12 فروردین سال 1399 اعلام کرد و همچنین در همان روز از نام یکی از آهنگ های این آلبوم پرده پرداری کرد. نام این ترک رسوا بود. که ما به محض انتشار آلبوم لینک دانلود آهنگ رسوا از هیچکس را در اختیارتان قرار خواهیم داد. اما پیش از آن راجع به این آهنگ در ادامه مقاله بخوانید.

دانلود آهنگ رسوا هیچکس

آهنگ رسوا هیچکس

آهنگ رسوا از آلبوم مجاز هیچکس، اولین ترک این آلبوم بلند می باشد. انتظار بر این است که اولین آهنگ این آلبوم بسیار قوی تر از سایر آن ها باشید. همچنین باید بگوییم که در کلام این آهنگ هیچ یک اعضای گروه ملتفت حضور ندارند. و بیت سازی این ترک نیز بر عهده ی یکی از بهترین آهنگ سازان رپ فارس، دوست قدیمی سروش لشگری و عضو گروه ملتفت یعنی مهدیار آقاجانی می باشد.

متن آهنگ رسوا هیچکس

راجع به محتوای متن این آهنگ هنوز اطلاعاتی در دسترس  قرار نگرفته، ولی باید گفته شود که به محض انتشار این آلبوم متن این آهنگ و سایر آهنگ ها به صورت کامل در این سایت و این مقاله قرار خواهد گرفت. همچنین ما لینک دانلود این آهنگ را نیز در همین مقاله قرار خواهیم داد.